Oferta matrymonialna – jak napisać i przetłumaczyć

Oferty matrymonialne – jak napisać i zlecić tłumaczenie

Jeżeli wokół siebie nie możemy znaleźć partnera, anonse w krajowych gazetach się nie sprawdziły, swatanie przez znajomych przyniosło tylko negatywne skutki, może warto pomyśleć o zagranicznych portalach i przetłumaczyć oferty matrymonialne?

Będzie to szansa na poznanie kogoś zupełnie nowego, z innego kręgu kulturowego. Być może przeznaczona nam druga połówka jest obcokrajowcem? Obecnie komunikacja jest tak rozwinięta, że odległości nie stanowią już takiego problemu. Może będzie to dla nas silny impuls i kopniak od życia, żeby coś w nim zmienić.

Na portalach randkowych aż roi się od interesujących anonsów. Na początek powinniśmy zadbać o porządną treść naszej prezentacji i zarazem wiadomości, którą będziemy przesyłać do potencjalnych kandydatów jako odpowiedź na ofertę matrymonialną.

Jak napisać odpowiedź na oferty matrymonialne

  • Oferty matrymonialne lub odpowiedź na nie powinna być w miarę zwięzła (1000 – 2000 znaków, czyli mniej więcej 0,5 – 1 strona A4), przedstawiać nasze zalety, mieć optymistyczny wydźwięk.
  • Należy szczególnie zadbać o jakość tekstu – nie zrobić błędów ortograficznych, pisać ładnym, prostym językiem, nie używać wydumanych, skomplikowanych słów.
  • Koniecznie dodać zdjęcia.
  • Nie wolno za bardzo koloryzować – prawda i tak wyjdzie na jaw przy pierwszym spotkaniu.
  • Można w kilku słowach opisać nasze oczekiwania wobec drugiej osoby – co lubimy, czego nie znosimy itd. Adresat będzie miał nieco więcej informacji na nasz temat.
  • Jeżeli mamy oryginalne hobby, powinniśmy o nim w interesujący, budzący ciekawość sposób wspomnieć.

Oferta na tłumaczenie

Skorzystaj z oferty Slavis Tłumaczenia i powierz nam swoje oferty matrymonialne. Przetłumaczymy je na angielski, niemiecki lub każdy inny język. Tłumaczymy na naprawdę wiele języków.

Sprawdź, co mówią o nas zadowoleni klienci.

Zadzwoń, użyj formularza na stronie Kontakt lub wyślij e-mail na adres info@slavis.net. Odpowiadamy w ciągu kilku minut, oddzwaniamy, chętnie doradzamy, sprawnie podajemy ofertę.