Tłumaczenie cena za 1800 znaków

Tłumaczenie cena za 1800 znaków

29,90 PLN netto za tłumaczenie 1800 znaków ze spacjami z języka angielskiego na język polski.

To cena za tłumaczenie prostych tekstów. Tłumaczenie z angielskiego na polski to też najbardziej popularna para językowa. Tłumaczy angielskiego jest najwięcej, więc cena jest najniższa.

W drugą stronę, z polskiego na angielski, zapłacimy nieco więcej – 35-40 PLN netto za 1800 znaków ze spacjami.

Za tłumaczenia z języka niemieckiego na język polski zapłacimy zazwyczaj tyle samo, co z angielskiego. Jeszcze kilka lat temu, gdy była spora różnica w liczbie tłumaczy niemieckiego i angielskiego, ci z niemieckiego liczyli sobie trochę wyższe stawki. Obecnie to się praktycznie zrównało.

Tłumaczenie cena za 1800 znaków – nie ma uniwersalnej odpowiedzi. Wszystko zależy od pary językowej, stopnia trudności tekstu, terminu, formatu. Więcej o tym, jak obliczyć cenę tłumaczenia.

Największy wpływ na ustalenie ceny za tłumaczenie ma język, z jakiego lub na jaki będzie się tłumaczyć, oraz termin. Wprawny tłumacz może przetłumaczyć 6-15 stron po 1800 znaków ze spacjami dziennie. Rekordziści są w stanie przełożyć nawet 30 stron, ale w takim trybie mocnego skupienia nie da się pracować wiele dni z rzędu.

Przy regularnej współpracy lub przez specyfikę tekstu (na przykład gdy zawiera wiele powtarzających się fragmentów) „tłumaczenie cena za 1800 znaków” nie ma do końca racji bytu. Jeżeli biuro tłumaczeń stosuje narzędzia CAT, cena za 1800 znaków ze spacjami może drastycznie spaść a terminy ulec zdecydowanemu skróceniu.

Jeżeli chcesz szybko uzyskać precyzyjną ofertę, skontaktuj się z biurem tłumaczeń Slavis – napisz maila info@slavis.net, zadzwoń pod numer 41 20 20 500 lub wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy. Błyskawicznie uzyskasz ofertę wraz z terminem.