Tłumaczenie artykułów na bloga

Tłumaczenie wpisów na bloga

Tłumaczenie artykułów jest wspaniałym sposobem na znaczne zwiększenie liczby czytelników bloga. Przekłada się to bezpośrednio na możliwości zarobkowe twórcy bloga.

Bloga pisze się głównie po to, aby ktoś go czytał. Im więcej czytelników tym lepiej – większa satysfakcja, która z czasem może przerodzić się w sposób na życie lub przynajmniej dodatkowy dochód.

Należy się zastanowić, w jakim kraju można znaleźć odbiorców swoich usług lub produktów. Niekoniecznie trzeba sprzedawać jakieś dobra. Tłumaczenie artykułów na bloga może szybko przełożyć się na liczbę wejść na bloga i np. liczbę kliknięć w reklamy.

Jak zlecić tłumaczenie artykułów na bloga

Po napisaniu wpisu lub artykułu na blogu warto przetłumaczyć go na wybrany język obcy:

angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, włoski, ukraiński i wiele innych

– na i z tych języków można w prosty i szybki sposób zamówić tłumaczenie w naszym biurze tłumaczeń Slavis.

Naszym zdaniem najważniejsze są Tłumaczenia na angielski oraz Tłumaczenia na niemiecki.

Przetłumaczenie artykułów na te dwa języki w ogromnym stopniu może przyczynić się do zwiększenia liczby naszych odbiorców.

Sprawdź, co mówią o nas nasi klienci.

Doskonale, gdy autor bloga bardzo dobrze zna dany język obcy. Aby jednak być pewnym zamierzonego efektu, lepiej skorzystać z usług profesjonalnych tłumaczy, którzy na codzień współpracują z biurem Slavis.

Nigdzie indziej tak szybko i w tak wygodny sposób nie otrzyma się gotowego tłumaczenia ekspresowego. Wszystko odbywa się przez Internet – od płatności po odbiór samego tłumaczenia artykułu na bloga.

Regularne tłumaczenie artykułów na bloga w krótkim czasie powinno przynajmniej podwoić liczbę odwiedzających.

Aby zamówić tłumaczenie krótkiego tekstu, najlepiej użyć formularza na stronie Biuro Tłumaczeń – Kontakt lub wysłać e-mail na adres info@slavis.net. Zapraszamy!